Telefon
WhatsApp
  • 16 Ekim 2022, 23:16
Bodrum Akyarlar Kira Garantili Satılık Lüks Villalar

Bodrum Akyarlar Kira Garantili Satılık Lüks Villalar

Bodrum yarım adasının güneyinde, Bodrum Turgut Reis karayolu üzerinde bulunan küçük bir sahil kasabası. Antik bir yerleşim yeri olan Akyarlar evlerinin yapısından da anlaşılacağı gibi eski bir Rum tatil beldesidir. Daha evvel balıkçılıkla geçimini sağlayan yerli halk artık turizm getirileri ile hayatlarını idame ettirirken gelişmekte olan bu tatil beldesi her tatil sezonunda binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmakta Bodrum merkezine 21 kilometre uzaklıkta bulunan Akyarlar’ın mütevazi limanında balıkçı teknelerinin yerini lüks tekneler ve yatlar almaktadır. Doğusunda bulunan Karaincir koyu mavi turcuların en önemli uğrak yerlerinden biridir. Ziyaretçilerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri donanıma sahip olan Akyarlar büyük marketleri, Kafe ve restoranlar alışveriş konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır. Tüm bu avantajları ile yatırımcıların da iştahını kabartan bu sahil kasabası gelişime açık olduğu kadar imar durumunda dolayı çok katlı binaların yapılamaması ile doğal mimarisini koruyarak çarpık kentleşmenin önüne geçilmektedir. Sahilinde ve iç kesimlerde bulunan villalar ise misafirlerine otellerin dışında daha rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır.

 Bodrum Akyarlar Kira Garantili Satılık Lüks Villalara Yatırım

Küçük birikimlerin zamanla yatırıma dönüşmesi konusunda Bodrum Akyarlar Kira Garantili Satılık Lüks Villalar sizlere gelecek adına büyük bir gelir garantisi sunmakta. Yatırımınızın değer kazanmasını beklemeden gelir elde edebileceğiniz Lüks villalarımız denize sıfır olmakla beraber daha iç kesimlerde gözlerden uzak konumlarda da bulunmakta. Bodrum Akyarlar Kira Garantili Satılık Lüks Villalar ile yapacağınız yatırım gelişmekte olan bölgenin sağladığı avantajlarla çok kısa sürede değerine değer katacaktır. Tatilcilerin oteller dışında ilk konaklama tercihi olan Lüks villalar tatil sezonu boyunca boş kalmazken sezon dışında da kiracılarını ağırlamaktadır.

Bodrum Akyarlar Kira Garantili Satılık Lüks Villa Seçenekleri

Yatırımlarınızın daha yüksek gelir getirebilmesi için satın alacağınız lüks villalarımız ile geleceğe daha güvenli adımlar atacaksınız. Denize sıfır havuzlu lüks villalarımıza yapacağınız yatırım ile deniz sever turistler ve lüksün bilince olan ziyaretçilerin ilgi odağı bu villaları oldukça rahat kiralayarak yüksek kira getirileri sağlayabilirsiniz. Daha içerilerde ancak deniz manzarası ile süslenmiş Lüks villalarımızda havuz keyfi yapabilecek kiracıları ile sizlere yüklü kira getirisini garantilemektedir. Dilerseniz doğa ile iç içe yeşilliklerle bezenmiş lüks villalarımıza yapacağınız yatırım ile doğayı seven spor altyapılı ziyaretçilerden hatırı sayılır miktarlarda kira getirisi elde ederek yatırımınızın gün ve gün değer kazanmasının yanı sıra kira getirileriniz ile birikimlerinizi arttırabilir aileniz için yeni gelecek atılımları yapabilirsiniz. Dilerseniz çocuk havuzu da bulunan lüks villalarımıza dilerseniz kapalı havuzlu lüks villalarımıza yatırımlarınızı yönelte bilir yapacağınız yatırımların karşılığını  anında almaya başlayabilirsiniz. Bodrum yarım adasının her yanında kolay konumları ile sizleri bekleyen lüks villalarımız Torba’dan, Turgut Reis’e kadar bir çok noktada ve farklı özellikte bulunan villalarımız sizlere ve kiracılarınıza lüksü yaşatırken güvenliğiniz ve konforunuzdan ödün vermemekte

Bodrum Akyarlar Kira Garantili Satılık Lüks Villa Avantajları

Lüks villalarımıza yapacağınız yatırım anında kira garantisi ile sizlere anında kira getirisi sağlarken yatırımlarınızın gelecekte her hangi bir şekilde zarar gelmemesi için tüm fizibiliteleri yapılmış İmarlı, deprem yönetmeliğine uygun ve yapı kullanım ruhsatları bulunan Lüks villaları sunarken yatırımcılarımızı kötü sürprizlerden korumaktayız. Satın alma işleminizin biti mi ile birlikte sizler adına kiralama işlerini yürüten ekibimiz kiracı değişimlerinde oluşan kiracı kaynaklı hasarları ve havuz ile bahçe bakımlarını tamamen üstlenmiş bulunacaktır.

Bodrum Akyarlar Kira Garantili Satılık Lüks Villa Satın Alma

İnternet sayfamızda yapacağınız gezinti ile Lüks villalarımızın görsellerine ulaşabilecek konumları ve özellikleri hakkında bilgi alabileceksiniz. Yatırım yapmaya karar verdiğiniz villayı satın almak için satış uzmanımızı arayarak aklınıza takılanlar hakkında bilgi alabilir yıllık kira getiri hakkında ön bilgi alarak yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0 (850) 309 68 40

BİZ SİZİ ARAYALIM