Telefon
WhatsApp
  • 23 Ekim 2022, 11:53
Kira Garantili Yalıkavak Satılık Lüks Villalar

Kira Garantili Yalıkavak Satılık Lüks Villalar

Dünyanın son dönemde içinden geçtiği zor günler pandemi ve kuzeyimizde yaşanan savaş yeni gelişmelere yol açarken globalleşmenin getirdikleri zamanla şekil değiştirmekte. Bu çok çabuk yaşanan gelişmeler yatırım sektöründe uzmanlık seviyesinde bulunanların bile yarın olacaklar hakkında doğru bir öngörüde bulunamaması birikimlerini değerlendirmek isteyenlerin güvenlerini oldukça sarsmakta. Önünü göremeyen orta ölçekte ki yatırımcılar birikimlerini değerlendirecek güvenli limanlar ararken bir türlü yanaşacak bir liman bulamamaktan şikayetçidir. Taşınmazlara yapılan yatırımlar ise hala güvenli bir yatırım halini korurken paramızın döviz karşısında değer kaybetmesi zaman içinde taşınmazın getirmesi muhtemel kârı da eritmektedir. Bu durum da yatırımdan kaçınan yatırımcılar birikimleri banka faizlerinde veya dövize yönlendirerek değerlendirmekte ve uygun anda uygun bir yatırım aracına yönelmeyi beklemektedir.

Kira Garantili Yalıkavak Satılık Lüks Villalar bu bekleyişe bir son verecek yepyeni bir yatırımı sizlerle buluşturmakta. Yatırımınızı gerçekleştirir gerçekleştirmez kira getirileri elde edebileceğiniz bir yatırım fırsatını sizlere sunmaktayız. Sektörde geçirdiğimiz 25 yıl boyunca verdiğimiz hizmetlerle yatırımcılarına en yüksek kârları sunan Kira Garantili Yalıkavak Satılık Lüks Villalar ile yapacağınız iş birliği ile sizlere güvenli bir yatırım fırsatını yüksek kazançlarla ayağınıza kadar getirmekte. Bodrum yarımadasında bulunan lüks villaların tamamı konfor ve güvenlik için gerekli ekipmanlarla donatılmış bulunmaktadır

Kira Garantili Yalıkavak Satılık Lüks Villalara Neden Yatırım Yapılmalı

Bodrum ülkemizin turizmde yükselen ve gelişen değeri. Bu değer büyüdükçe bölgeye gelen ziyaretçilerin en çok zorlandığı konu ise konaklama. 30 milyonu aşkın insanın tatil sezonu boyunca ziyaret ettiği bu tatil cenneti konaklama konusunda ziyaretçilerini zora sokarken lüks villa kiralama ile bu soruna bir nebze olsun çözüm bulunabilmektedir. Günlük, haftalık hatta sezonluk olarak kiralanan lüks villaları genelde belli bir gelir seviyesinin üzerinde bulunanlar seçerlerken kalabalık arkadaş toplulukları veya birden çok aile seçerek tatillerini gönüllerince yapabilmektedir. 4+1’den başlayan oda seçenekleri ile kalabalıklara hizmet verebilen lüks villaların tamamı havuz olarak tasarlanmış ve tatilcilere istedikleri etkinliği yapabilme özgürlüğünü veren konumlarda bulunmaktadırlar.

Kira Garantili Yalıkavak Satılık Lüks Villa Seçenekleri

Seçenekler konusunda her zaman bonkör olan Bodrum Lüks villa seçeneklerinde de oldukça eli açık. Tasarlanma şekilleri ve konumları ile dikkat çeken lüks villalar sundukları eğlence ve tatil imkanları ile ziyaretçilerin otellerden ziyade burada vakit geçirmek istemelerini sağlamaktadır. Yatırımlarınızı yönlendirirken seçeceğiniz lüks villalar kira getirinizi artıracağı gibi sizlerin de özel bir mülk sahibi olmanızı sağlayacaktır. Havuz ısıtma sistemi bulunan lüks villalara yatırım yapabilir veya jakuzili lüks villaları seçerek lüks içinde bir tatili kiracılarınıza sunabilirsiniz. Geniş ve bakımlı bahçelerinde zamanın nasıl aktığını fark etmeyecekleri doğa içinde ki villalar ile eşsiz tabiat manzaralarının tadını çıkaracak olan kiracılarınız ertesi sene için rezervasyonlarını şimdiden yaptıracaklardır. Dilerseniz yatırımlarınızı deniz kıyısında bulunan lüks villalarımıza yapabilir veya balayı villalarına yaparak daha ekonomik tatil düşünen tatilcilere kiralayabilirsiniz.

Her şartta ve her türde yatırım yapacağınız lüks villalar yatırımınızı gerçekleştirdiğiniz andan itibaren kira getirisi sağlamaya başlayacaktır. Bizler ile yapacağınız işbirliği sonucu tamamı incelenmiş ve sık bir denetimden geçmiş olan lüks villalara sahip olabilirsiniz. Geleceğinizi garanti altına alacağınız bu yatırımızda satış sonrası sizlere hizmet etmeye devam ederek kira getirilerinizi garanti altına almaktayız. Vereceğiniz yetkilendirme ile kiralama şamalarının tamamında sizler için çalışacak ekibimiz tüm kiracı görüşmeleri ve yer göstermeleri gibi zaman alan işleri sizler adına yaparken bilgi dahilinde yaptığı kiralamalar sonucu elde edeceğiniz kira getirisinin değerinden az olmamasına özen göstermektedir. Tatil sezonu boyunca bir çok kiracının girip çıkabileceği lüks villanızın kiracı değişimlerinde ki temizlik çalışmaları tarafımızdan yapılırken bahçe bakımları ve havuz temizliği sürekli işlerimizden biridir. Yatırım yapmayı planladığınız lüks villanın yasal prosedürlere uygunluğu titizlikle araştırılırken gelecekte kötü deneyimler yaşamanızın önüne geçilmektedir.

Kira Garantili Yalıkavak Satılık Lüks Villa Satın Alma

Bodrum da bir yatırım yapmak ve elde edeceğiniz kira getirileri ile yeni birikimler elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken internet sitemize girerek sizler için araştırılmış villalarımızdan oluşan portföyümüzü incelemek. Tüm görsellerine ve özelliklerine ulaşabileceğiniz lüks villalarımızdan dilediğinize yatırım yapmak için satış uzmanımızı arayarak süreç hakkında bilgi alabilir satış işlemlerini başlatabilirsiniz. satış sonrası sizlere hizmet vermek için çaba harcayan ekibimizle memnuniyetiniz için çalışmaya devam etmekteyiz.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0 (532) 290 59 48

BİZ SİZİ ARAYALIM