Telefon
WhatsApp
  • 23 Ekim 2022, 21:42
Bodrum Gündoğan’da Kira Garantili Satılık Lüks Villalar

Bodrum Gündoğan’da Kira Garantili Satılık Lüks Villalar

Tatil denilince ilk akla gelen yerlerden biri olan Bodrum’un kuzeyinde bulunan nezih bir Ege kasabası Gündoğan. Önceleri gelir kaynağı balıkçılık ve süngercilik olan bu şirin belde şimdilerde gelişen turizm sektörünün önemli bir parçası olma yolunda ilerlemekte. M.Ö 4. Yüz yıla dayanan geçmişi ile tarih turizmi açısında önemli materyalleri günümüze kadar gelen bu küçük tatil beldesinde Kilise, kaya mezarlar ve yel değirmenleri il dikkat çeken unsurlardır.

Aynı zamanda sörfe uygun denizi ile farklı tatil arayışında olan bir kitleyi de çekim alanına almaktadır. Tatil sezonunun dışında birçok ziyaretçiyi karşılayan Gündoğan’da en büyük problem misafirleri için konaklama kapasitesinin azlığı. Gerek tarih turizmi için gelen, gerek sörf yapmak veya denize girerek tatillerini geçirmek isteyen ziyaretçilerine yetemeyen Gündoğan’da kiralık lüks villalar yer bulamayan veya tatillerini konforla birleştirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer almakta. Bodrum merkeze olan 25 kilometrelik mesafe 40 dakikayı alan bir otomobil yolculuğu gerektirse de genelde tatilcilerin tavrı gezilecek yerde kalarak zamandan tasarrufa gitmek olunca ziyaretçiler burada konaklamak istemektedirler.

Tüm tatil anlayışlarına uygun olan Lüks Villa kiralama ile dilerseniz şezlongunuzdan hiç kalkmadan bir tatil yapabilir yada tüm yarım adayı gezebilir hatta günü birlik mavi turlara katılarak Ege denizini içinde yaşayabilirsiniz. Genelde kalabalık gurupların ve ailelerin seçenekleri arasında bulunan kiralık lüks villalar misafirlerine sunduğu rahat, huzur ve konforun yanı sıra tatillerini kendilerinin yönlendirmelerine izin verirken mülk sahiplerine de oldukça yüklü kira getirileri kazandırmaktadır.

Bodrum Gündoğan’da Kira Garantili Satılık Lüks Villalar işte sizlere bu Kârlı yatırımla tanışma fırsatını sunmakta. Yıllardır yapılan birikimleri kârlı bir yatırıma çevirmek için arayışta olan fakat güvenli yatırım aracını bir türlü bulamayan yatırımcılar için hazırladığımız lüks villalarımıza yapacağınız yatırımlarla hem gelecekte hem de şimdi kazanacaksınız. Nasıl mı? Taşınmazlara yapılan yatırımların hepsinde gelecekte kazanacağı değer ön görülerek kazanç beklenir ancak bizim size sunduğumuz Lüks villalara yapacağınız yatırımlarla yıllar sonra değer kazanmasını beklemeden anında kira getirisi almaya başlayacaksınız. Her tatil sezonun da milyonlarca kişiye ev sahipliği yapan Bodrum ve beldelerin de bulunan lüks villalarımız yaz sezonu ve sonrasında gelen kiracılarını ağırlarken konaklama sorunu yaşanan bu bölge tatil için gelen aileler ve kalabalık guruplar kiralık lüks villalarda tatillerini özgürce yaşamaktadır. İster mavi tur için gelsinler isterlerse günü birlik bir konaklamayı planlasınlar Lüks villalarımız ile onlara vermiş olduğumuz hizmetlerin getirileri sizlere kazanç olarak dönmektedir.

Bodrum Gündoğan’da Kira Garantili Satılık Lüks Villa Seçenekleri

Yapmayı düşündüğünüz taşınmaz yatırımı için gelecekte ki kazancı beklerken elde edeceğiniz kira getirileri ile farklı birikimlerin yolu kendinize açabilirsiniz. Konumları ve konforları bakımından farklı seçenekleri sizlere sunduğumuz bu yatırım seçeneğinde Bodrum Gündoğan’da Kira Garantili Satılık Lüks Villalar sizlere uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Dilerseniz Balayı villalarımıza yatırım gerçekleştirebilir isterseniz çocuk havuzu bulunan ve ailelerin ilk tercihi olan villalarımızı satın alarak kira getirisi elde etmeye başlayabilirsiniz. Doğa içinde bulunan villalara yapacağınız yatırım ile doğa tutkunu tatil severlerin konaklayabileceği bir villaya sahip olurken dilerseniz deniz ve havuz keyfini kiracılarınıza suna bileceğiniz denize sıfır lüks villalarımızdan satın alabilirsiniz. Korunaklı villalarımız gözlerden uzak tatil yapmayı sevenlerin alternatifsiz seçeneği olurken isterseniz jakuzili villalarımız da kiracılarınıza lüksü sunabilirsiniz.

Bodrum Gündoğan’da Kira Garantili Satılık Lüks Villa Avantajları

Günlük, haftalık, aylık veya sezonluk olarak kiraya verebileceğiniz lüks villalarımızın kira ve kiracı takiplerini vereceğiniz yetkilendirme ile bizler yürütürken, kiracı bulma, onlarla konuşma ve yer gösterme gibi zaman alan tüm işlerden sizleri uzak tutarak yatırımınızdan kâr elde ederken vaktinizi size bırakıyoruz. Kiracı değişimlerinde tüm temizlik ve hijyen çalışmasını titizlikle yaparken kiracıdan oluşan hasarlar yine tarafımızdan tecrübeli ekibimizle giderilmektedir. Havuz temizliği ve bahçe bakımları ihmal edilmeden gerçekleştirdiğimiz lüks villalarımızın kiralanması sürecinde sizler hiçbir sorunla karşılaşmadan kira getirilerinizi alacaksınız.

Bodrum Gündoğan’da Kira Garantili Satılık Lüks Villa Satın Alma

Tüm imar kanunlarına uygun olarak inşa edilmiş yapı kullanım izinlerine sahip lüks villalarımızı almak için yapmanız gereken internet sitemize girerek portföyümüzü incelemek. Sizler için hazırladığımız Lüks villalarımızın görsellerine ve özelliklerine ulaşabileceğiniz internet sayfamızda gerekli incelemeyi yaparak satış danışmanımızı arayarak satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz.Bodrum Gündoğan’da Kira Garantili Satılık Lüks Villalar

 

 

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0 (532) 290 59 48

BİZ SİZİ ARAYALIM